Поетичний вечір «Я весь у вічнім плинові життя…»

Багата і щедра на літературні таланти Донецька земля.  Своє особливе слово в поезії Донбасу і нашого міста сказав і Станіслав Віталійович Жуковський – слово про любов до жінки, до всього живого, до рідної землі та й узагалі до життя у всіх його проявах.

20 червня в читальному залі Центральної міської бібліотеки пройшов поетичний вечір «Я весь у вічнім плинові життя…», на якому С.В. Жуковський презентував новий тритомник вибраних творів.

SAM_2043

SAM_2052

Привітати з цією подією поета прийшли його друзі, колеги по перу: керівник літературного об’єднання «Чумацький шлях», член Національної спілки письменників України – Чубенко Василь Павлович та Отаман Чорнобильського полку м. Єнакієва Українського Реєстрового Козацтва – Мамченко Олександр Іванович.

<

Музичні подарунки пролунали у виконанні лауреата Міжнародних конкурсів Свєтова А.А. та поета Бондаря Е.О.

SAM_2037

<

Центральну бібліотеку та Станіслава Віталійовича Жуковського пов’язують давні дружні стосунки.

На завершенні зустрічі директор ЦБС Новік Лідія Миколаївна привітала поета та побажала йому натхнення і творчіх успіхів.

< <